Виробники:

Піна для ванни

Показати:
Сортувати
Лідери продажів
Крем-піна для ванни ISANA Aloe Vera, 750 мл

Крем-піна для ванни ISANA Aloe Vera   Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Мигдальне масло та йогурт у поєднанні з тонким ароматом алое зроблять купання приємним, а шкіру м'якою.   - для сухої шкіри - дерматологіч..

Isana 52.5 грн
Крем-піна для ванни ISANA Mandel-Milch, 750 мл

Крем-піна для ванни ISANA Mandelmilch Забезпечує комплексний догляд, мигдальне масло допомагає підтримувати водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Повітряна піна з приємним запахом мигдалю має заспокійливий ефект і пом'якшує текстуру шкіри.  - для сухої шкіри - ..

Isana 52.5 грн
Крем-піна для ванни ISANA Milch&Honig, 750 мл

Крем-піна для ванни ISANA Молоко та мед Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракти меду та молока в поєднанні з чудесним ароматом мають заспокійливий ефект і пом'якшують текстуру шкіри.  - для сухої шкіри  - з ме..

Isana 52.5 грн
Крем-піна для ванни ISANA Olive, 750 мл

Крем-піна для ванни ISANA Olive Забезпечує комплексний догляд, оливкова олія допомагає підтримувати водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракт з листя оливкового дерева і кремова піна з легким ароматом зроблять купання приємним, а шкіру м'якою.  - для сухої шкір..

Isana 52.5 грн
Кристали для ванни Isana Liebesgluck, 80 г

..

Isana 25 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Balea Apfel&Zimt, 750 мл

Піна для ванни Balea Яблуко та кориця Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракти яблука та кориці з легким ароматом зроблять купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована ..

Balea 55 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Balea Krauter Bad Eukalyptus, 500 мл

Піна для ванни Balea Евкаліпт Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракт евкаліпту з ніжним ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Додати приблизно&nb..

Balea 46 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Balea Krauter Bad Fichtennadel, 500 мл

Піна для ванни Balea Соснова хвоя Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракт соснової хвої з легким ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована ..

Balea 42.5 грн
В наличии
Піна для ванни Balea Krauter Bad Lavendel, 500 мл

Піна для ванни Balea Лаванда Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракт лаванди з ніжним ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Додати приблизно ..

Balea 46 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Balea Milch&Honig, 750 мл

Піна для ванни Balea Молоко та мед Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракти молока та меду з ніжним ароматом зроблять купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Додати ..

Balea 55 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Balea Rose&Vanille, 750 мл

Піна для ванни Balea Троянда та ваніль Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання. Екстракти троянди та ванілі з ніжним ароматом зроблять купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: ..

Balea 55 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Cien Cream&Care, 1000 мл

Піна для ванни Cien Cream&Care Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання.Формула з ніжним ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Додати приблизно ..

Cien 71.5 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Cien Green Harmony, 1000 мл

Піна для ванни Cien Зелена гармонія Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання.Формула з ніжним ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Додати приблизно&nbs..

Cien 74 грн
Нет в наличии
Піна для ванни Cien Thermal Spa, 1000 мл

Піна для ванни Cien Thermal Spa Забезпечує комплексний догляд, підтримує водний баланс шкіри і захищає її від пересихання.Формула з ніжним ароматом зробить купання приємним, а шкіру м'якою.  - рН нейтральна - дерматологічно протестована Спосіб застосування: Дода..

Cien 74 грн