Виробники:

Спеціалізовані засоби

Показати:
Сортувати
Гігієнічний спрей W5, 250 мл

Дезінфікуючий спрей W5 вбиває 99,99% бактерій, грибків і вірусів. Ефективний проти бактерій всього за 30 секунд. Таким чином, він підсилює захист від захворювань. Може також використовуватися у взутті. Спосіб застосування: Заповнити площу спреєм і залишити принайм..

W5 80.5 грн
Нет в наличии
Гранули для чищення труб Denkmit, 600 г

Гранули для чищення труб Denkmit ефективно і м'яко бореться з засміченнями труби, розчиняє волосся, жир або мило. Високоефективна формула також усуває неприємні запахи - для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті. Спосіб застосування: Видаліть воду зі зливного отвору. У сток, де є з..

Denkmit 55 грн
Гранули для чищення труб Domol, 600 г

Domol ефективно і м'яко очищує навіть уперті засмічення труби, розчиняє волосся, жир або мило. Високоефективна формула також усуває неприємні запахи - для гігієнічної чистоти на кухні та у ванній кімнаті. Спосіб застосування: Видаліть воду вище зливного отвору. 1 столову ложку з..

Domol 60 грн
Засіб від бруду та вапняного нальоту Denkmit Multi Power, 750 мл

Засіб від бруду та вапняного нальоту Denkmit Multi Power без зусиль видаляє накип, сліди мила та іржу. Завдяки високоефективній сильній формулі він сам видаляє стійкі забруднення. Застосовується в душових кабінах зі скла і акрил-пластику, ваннах, умивальниках, унітазах, а також для чищення армату..

Denkmit 92 грн
Нет в наличии
Засіб від бруду та вапняного нальоту Domol Power, 750 мл

Domol Power легко видаляє відкладення накипу, мила і іржі. Завдяки високоефективній формулі він видаляє навіть найстійкіший бруд. Для бездоганної чистоти у всьому будинку. Спосіб застосування: Перевести в положення "ON". Розпорошити на поверхню, витирати губкою пр..

Domol 80.5 грн
Нет в наличии
Засіб від бруду та вапняного нальоту W5 Maxx Power, 750 мл

W5 Maxx Power легко видаляє відкладення накипу, мила і іржі. Завдяки високоефективній формулі він видаляє навіть найстійкіший бруд. Для бездоганної чистоти у всьому будинку. Спосіб застосування: Перевести в положення "ON". Розпорошити на поверхню, витирати губкою протя..

W5 99.0 грн
Нет в наличии
Засіб від вапняного нальоту Denkmit, 2*25 г

Denkmit Quick особливо добре підходить для швидкого видалення накипу на побутовій техніці, таких як машинах для кави, еспресо, чайниках і т.д. Увага! Викликає роздратування очей. Зберігати в недоступному для дітей місці. Читайте етикетку перед використанням. Зберігати в оригінал..

Denkmit 28 грн
Нет в наличии
Засіб від вапняного нальоту Denkmit, 250 мл

Denkmit легко видаляє відкладення накипу. Завдяки високоефективній формулі він видаляє навіть найстійкіший бруд.Формула біоенергетичної лимонної кислоти, молочної кислоти і яблучної кислоти видаляє важкі кальцифікації ретельно і акуратно. При регулярному використанні продовжує терм..

Denkmit 47.5 грн
Нет в наличии
Засіб від вапняного нальоту Denkmit, 500 мл

Denkmit Мульти-Сила легко видаляє відкладення накипу, мила і іржі. Завдяки високоефективній формулі він видаляє навіть найстійкіший бруд. Для бездоганної чистоти у всьому будинку. Спосіб застосування: Перевести в положення "ON". Розпорошити на поверхню, витирати губкою прот..

Denkmit 41 грн
Засіб від вапняного нальоту W5, 500 мл

Засіб від вапняного нальоту W5: Особливості: Легко видаляє вапно, іржу і сліди від мила. Ідеальний блиск для плитки, раковини і хромованим деталям інтер'єру. Також ідеально підходить для пластику і поверхонь з нержавіючої сталі. Вміст: 500 мл Застосування: Щоб відк..

W5 47.5 грн