Виробники:

Універсальні миючі засоби

Показати:
Сортувати
Гігієнічний миючий засіб Dan Klorix Grune з хлором, 1500 мл

Гігієнічний миючий засіб Dan Klorix вбиває 99,99% бактерій, грибків і вірусів. Для ванної кімнати, кухні і житлових кімнат. Одяг та білизна: видаляє плями, робить  гігієнічно чистими. Спосіб застосування: Не підходить для срібла і алюмінію. Дезінфекція: ½ літри ро..

Dan Klorix 85.5 грн
Нет в наличии
Гігієнічний миючий засіб Dan Klorix Original з хлором, 1500 мл

Гігієнічний миючий засіб Dan Klorix вбиває 99,99% бактерій, грибків і вірусів. Для ванної кімнати, кухні і житлових кімнат. Одяг та білизна: видаляє плями, робить  гігієнічно чистими. Спосіб застосування: Не підходить для срібла і алюмінію. Дезінфекція: ½ літри ро..

Dan Klorix 85.5 грн
Нет в наличии
Гігієнічний миючий засіб Domol з хлором, 1500 мл

- для використання в побутових ціляхдля гігієни ванної кімнати,кухні та домашнього господарства. Ретельно від бруду, жирних плям і запахів для кухонь, ванних кімнат і підлог. Виключає водорості і мох на тротуарах і дворики. Дезінфекція: ефективний проти бактерій, мікробів і плісняви ​​м..

Domol 80.5 грн
Нет в наличии
Гігієнічний ополіскувач Denkmit 2 в 1, 1,25 л

..

Denkmit 86.5 грн
Нет в наличии
Універсальний миючий засіб Ajax Fruhlingsblumen, 1000 мл

AJAX Fruhlingsblumen - універсальний миючий засіб. Відкрийте для себе різницю від Ajax. Свіжий чистий аромат, що відчувається навіть на наступний день після застосування! Свіжість, яка триває довше. AJAX Fruhlingsblumen, після контакту з повітрям, створює унікальний і тривалий ефект с..

Ajax 57 грн
Універсальний миючий засіб Ajax Lavendel&Magnolie, 1000 мл

Ajax Lavendel&Magnolie - універсальний миючий засіб. Відкрийте для себе різницю від Ajax. Свіжий чистий аромат, що відчувається навіть на наступний день після застосування! Свіжість, яка триває довше. Ajax Lavendel&Magnolie, після контакту з повітрям, створює унікальний і трив..

Ajax 57 грн
Універсальний миючий засіб Ajax Turbo Kraft, 1000 м

Ajax Turbo Kraft- універсальний миючий засіб. Відкрийте для себе різницю від Ajax. Свіжий чистий аромат, що відчувається навіть на наступний день після застосування! Свіжість, яка триває довше. Ajax Turbo Kraft, після контакту з повітрям, створює унікальний і тривалий ефект свіжості, ..

Ajax 57 грн


УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ ДОМА

У нинішній час у людей підвищилися стандарти чистоти і гігієни. Тому, предметом першої необхідності стала побутова хімія. У кожному будинку можна знайти миючі засоби для різних поверхонь. Незалежно від обставин, люди щодня будуть використовувати такі пристосування в оселях або на робочому місці. Сучасні миючі засоби дозволяють господаркам творити чудеса. Особливо популярне універсальне молочко для чищення всіх поверхонь. Завдяки, такому складу можна відмити навіть саму безнадійно забруднену поверхню. Більшість з них мають приємні аромати і мають протимікробну дію. Купити універсальні миючі та чистячі засоби в Україні, Ви можете в інтернет - магазині «ARTIKEL». З такими пристроями можна чистити і мити побутові прилади, стіни, меблі. А також, підлоги з різним покриттям, будь то кахель, поверхня з дерева, лінолеум, пластик, паркет, ламінат, плитка та інші поверхні. Такі засоби характеризуються:

 • Мають економну витрату;
 • Легко наносяться і дозуються;
 • Зручно використовувати;
 • Можна довго зберігати;
 • Мають надійний флакон;

  Ми допоможемо Вам підібрати не тільки ефективний засіб, який добре продезінціфіціруе поверхню. Але також, пропонуємо Вашій увазі екологічні склади, які дуже безпечні і не зашкодять Вашим ручкам.

  ЯК КУПИТИ ЯКІСНА УНІВЕРСАЛЬНЕ ЗАСІБ?

  Інтернет - магазині «ARTIKEL», це надійна онлайн-майданчик, де розташовані якісні універсальні засоби для чищення. На сайті, всього за кілька хвилин, можна купити молочко для чищення та миття всіх поверхонь за невисокою ціною. У нас Ви знайдете такі популярні польські та німецькі бренди: Mr Proper, Denkmit, W5, Danklorix, Domol, Ajax, Sagrotan і ін. З такими засобами Ви, без проблем, зможете здійснити прибирання різних поверхонь у всіх кімнатах Вашого будинку. Ми допоможемо кожної господині вирішити виникаючі проблеми при збиранні приміщень. Все, що Вам потрібно це вибрати одне універсальний засіб, і чистота в будинку Вам забезпечена.

  Якщо Ви хочете купити Mr.Proper (Містер Пропер) для підлоги, стекол і ламінату. Тоді реєструйтеся на нашому сайті або телефонуйте за вказаними телефонами. І ми гарантуємо Вам оперативну та комфортну доставку до Києва, Черкаси, Ужгород, Мелітополь, Харків, Рівне, Львів та інші міста України.

  Робіть замовлення прямо зараз! І процес прибирання стане для Вас найпростішим і улюбленим заняттям!